DBSK Bulgaria Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Запознай ме с TVXQ/DBSK

+5
avrora
Talenka
sa6eto_
Yamashita
urawa_reds
9 posters

Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by urawa_reds Пет Дек 25, 2009 8:43 pm

тук ще вписваме по какъв начин сте се ''запознали'' с dbsk...
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by Yamashita Нед Дек 27, 2009 6:47 pm

Е май съм първата.....Такам ето я моята кратичка историийка:
Един ден отидох в Тедито(JungAh).Тя реши да ми пусне една момчешка азиатска група.Тогава си нямах и напредстава от такава музика.Не бях слушала никога.Знаех само,че Теди слуша японски рок,но до там ми стигаше информираността.Та Теди ми пусна DBSK-Purple line MV (japanese ver.).Тогава песничката ми се стори яка,но момчетата ми се струва едни и същи с изключение на русите коси на JJ.Та като се прибрах в нас Теди ми каза как се казжа песента и я намерих.Слушах я известно време,но после се "върнах" към вече разпадналите се Blue.Мина седмица-две май и Теи бе в нас.Докато си оправях леглото тя пусна някаква песен,която никак не ми хареса първоначално.Тази песен бе Mirotic(без коментар).След известно време пък се появи и Wrong Number.Е там вече бях сигурна-тяхна фенка за дълго ще съм.Колко пъти съм гледала този клип не е истина-много пъти са.И от там тръгнах да търся дискографията им,после клипове,снимки...и сега мога да си го кажа-АЗ съм тяхна фенка хихихих вече 1 година.....
Та това бе моята кратка история......
Другите,моля ви разкажете и вие вашата история интересно ми е^^
Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by urawa_reds Нед Дек 27, 2009 8:50 pm

а вес....ти знаеш моята....та един ден отивам на училище и си говорех с yamashita(вес)и й разглеждах тела.....отворих капачето и видях един мн сладък азиатец(това бе юноу но тогава не знаех)и си го гледках....питах я кой е,но наша вес не ми каза...гърррр...(спомням си че бе преди час физкултурата...и цял час я тормозех с тоз азиатец....карай)та вес ми пусна една две песни на някаква група.....и пак не ми каза името им...гър...и й казах че ще ги намеря ще не ще...и пак след седнмица ми пуска тяхна песен и им показа някои снимки и ест му мен и снимката на херо хуръкнаха изкри....т.е.от този миг му станах фенка...карай....слушах музуката и видях някакъв надпис от рода на tvxq...и се питам аджаба какво е това....отидох в къщи и проверих отва tvxq...и открих момчетата....и ест аз сама влизх в youtube и откривах смешни моменти с тях или тяхни песни....сигур сим дала на вес околко 50 линка за клипове,о съм сигурна че и до сега не ги е гледала....ето...от тогава им станах почитателка...особено след като ги гледах по тв-то....
п.с.докато тормозех вес да ми каже името на групата тя ми каза че ставам баална....тогава ми идеше да я удуша...лол....
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by sa6eto_ Пет Фев 05, 2010 5:14 am

Никога не съм мислила,че ще гледам азиатски сериали и ще слушам азиатска музика.Преди като чуех японски,корейски,китайски или някакъв подобен полудявах,адски ме дразнеха.Всичко почна с едно аниме (Bleach сърце ).Нямаше какво да правя и си изтеглих няколко епизода и тогава осъзнах,че езика не ме дразни толкова много.После докато се ровех в Замунда намерих Boys Before Flowers,изтеглих го,хареса ми OST и реших да си потърся още корейска музика.Докато търсех попаднах на Mirotic и ми хареса,а вече като видях и чух Мики се влюбих in love2 .Така започна всичко и сега слушам предимно корейска музика.Много хора ме мислят за луда,че ги слушам "тия дръпнатите",дори и майка ми (въпреки че един ден я чух как си тананика Break Out,после като я питах тя почна да отрича Very Happy ),а да не ви казвам баща ми как им вика.Ама въпреки всичко аз си ги обичкам всички азиатчета Very Happy
sa6eto_
sa6eto_
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 149
Местожителство : Лом/Пловдив

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by Talenka Пон Фев 22, 2010 11:02 am

На мен винаги са ми харесвали азиатците.Случайно попаднах на един филм в Zamunda - 100 days with mr.Arrogant,изгледах го и много ми хареса.Реших да потърся някаква информация за него и намерих някакво клипче в Vbox7.Там имаше и други подобни клипове и ми стана любопитно.Първият клип,който уцелих беше Mirotic.Тази песен толкова много ми хареса,че не спрях да си я пускам .След това отидох на гости на една моя братовчедка и през цялото време си мислех за песента.Когато се прибрах потърсих информация за групата и ето ме-аз съм фенка.В началото и аз не ги различавах ,изключение правеше Hero. I love U
Talenka
Talenka

Брой мнения : 123
Местожителство : Пирне

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by avrora Вто Фев 23, 2010 1:36 pm

за dbsk специално мойта история е по-кратка Very Happy мотая се аз по jrock форума и гледам, че Ира и Веси са направили форумче за тях... и понеже вече се бях запалила по Super Junior си викам я да ги види и тия Cool и така... и аз първо им чух Миротик и се зарибих по тая песен максимално, а след това и по клипчето dancing а иначе по азиатската култура като цяла май и аз почнах от Блийч... или някое др аниме balloon
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by TheDarkRain Съб Юни 26, 2010 1:06 pm

Еми аз попринцип съм си аниме и манга фенка. Много се кефих на опънингите и от там започнах да слушам японска музика. После и драми започнах да гледам. Голяма съм фенка на AAA. Веднъж се мотах из профила на някакъв човек из ютуб, който беше качвал много песни на AAA и по едно време гледам някакъв клип с наредени пет момчета и с име Mirotic и си викам "Я да го скивам." и си го пуснах. Първият път като я изслушах не ми допадна много, обаче си я пуснах и втори и трети път понеже единият беше с много хубава разкопчана ризка. А то аз всъщност гледах версията в която само танцуват. И си викам "Абе я все пак да ги видя как са в лице." и попадам на Purple Line... Влюбих се в Хиро. После пък попаднах на шоуто Heroine и като ги видях какви са идиотчета... Съвсем се вманиачих и тогава вече станах фенка. Целият комп си наблъсках с техни песни, клипове и снимки и даже на десктопа си ги държа и баща ми каза, че го е страх да не взема да си хвана някой "дръпнат" и да му го доведа вкъщи, понеже започнах да му опявам, че искам да уча корейски и да следвам в Сеул. А пък майка ми научи Mirotic наизуст и все си я пее. И Макс й е любимец. И тя нещо взе да ги харесва.
Това което е наистина смешно е, че аз съм металистка. И си ходя аз в черно и по метълски облечена, а в същото време на мп3-то си слушам Hug. K-pop и J-pop са единствените видове поп, които мога да слушам.
Приятелите ми ги наричат гейове и казват, че им приличат на момичета и аз адски много им се дразня, ама всеки с вкуса си... Аз си ги обичкам. Само две-три мои приятелки споделят любовта ми към азиатците, но и те са достатъчно.
TheDarkRain
TheDarkRain

Брой мнения : 52
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by xulss_bilqlowa Чет Мар 03, 2011 1:19 pm

Аз пък се запознах с тях със съдействието на братовчедка ми.Тя се запали по японците и корейците и ние когато ходехме в баба или се събирахме заедно тя ми показваше снимки.Аз не ги различавах и не им помнех имената,но вече съм по-добре.И тя нали винаги ми пускаше песни и веднъж ми пусна Mirotic.Слушах я към 10-пъти тоест само нея слушах.И ми хареса Мах.Започнахме да пишем истории за нас и как сме били заедно с момчетата ами....
Оттогава съм им фенка pucca fall in love
xulss_bilqlowa
xulss_bilqlowa

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by lili0001 Сря Апр 06, 2011 10:03 pm

Еми значи, една моя приятелка си има сестра, която има приятелка, която е фенка на групата. И нали приятелката на сестрата на приятелката ми показала на сестрата на приятелката ми дбск и тя ги харесала, и си изтеглила няколко песни. Обаче приятелката ми и сестра и имат един компютър и когато приятелката ми ровила из компютъра намерила техни песни, и реши да ми прати една песен (беше Миротик). Ами песента не ми хареса от първият път обаче ми хареса облеклоте на Хиро и че няма риза. текат лиги сърце Слушах песента цял ден. После разбрах истонското име на Хиро и умрях от смях, не спирах да го повтарям и няктая се зарибих по ДБСК, само за тях говорех и даже друга моя приятелка иска да бие приятелката ми която ми ги показа , защото аз до толкова ги повтарям че почти всичми им знаят имената :rofl: :rofl: голям е смях в училище (даже всички си купиха слушалки)
lili0001
lili0001

Брой мнения : 8
Местожителство : nesebyr

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by purple_line Чет Апр 07, 2011 7:00 am

моята история е по-проста. ^^ бях започнала да слушам Cinema Bizarre и съвсем случайно попаднах на кавър на SHINee - Forever or never... и потърсих после други техни песни и се почна само че с Шайни...
и гледам аз представен клип TVXQ - Mirotic викам яяяяяяяяяяяяя да скивам и кво виждам аз УАУУУ!!!!! ама то било хубаво бе Very Happy и така ДБСК са ми 1вите тотални фаворити а Шайни ме"запознаха" с кпоп ^^


П.С Джае пръв ми хвана окото (тогава мислех че Юноу е грозен>?????????????????????? Suspect )
purple_line
purple_line
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 878
Местожителство : VT

http://www.twitter.com/kpop_stuff

Върнете се в началото Go down

Запознай ме с TVXQ/DBSK Empty Re: Запознай ме с TVXQ/DBSK

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите