DBSK Bulgaria Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Факти

+22
purple_line
Yukina
Ishikawa_Michiyo
JungAh
Kathie
Talenka
VeSsiNceT0
efi5244
павлина
tit4eto
jaelover
Neya
urawa_reds
Ishikawa_Natsumi
Changmin_LuVeR
genie
YuNho_LuvЭr
Megera
avrora
Aireen
sa6eto_
Yamashita
26 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Вто Юни 30, 2009 8:33 pm

офф само аз ли нямам нищо...пак главоболие
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Yamashita Вто Юни 30, 2009 8:34 pm

нещо май се отклонихме от темата.не мислите ли ?!
Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Вто Юни 30, 2009 8:39 pm

да живее флъдът!!! Яме, аз съм родена да флъдя...сорка, да чистя ли
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Yamashita Вто Юни 30, 2009 8:48 pm

а не може разговора да се продължи в Дрън-дрън, бла-бла Smile
Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Megera Сря Юли 01, 2009 1:26 am

Една бройка YunJae fan в мое лице. :bounce:

А относно wallpaper-ите... двама корейци като ми бяха влeзли в стаята и трябваше да ми погледнат лаптопа (заради проблеми с нета на съквартирантката) кой знае какво са си помислили. :lol:

>>Клик<<
Megera
Megera

Брой мнения : 25
Местожителство : Seoul, SK

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by avrora Сря Юли 01, 2009 12:18 pm

Оо, мойте родители са свикнали отдавна с wallpaper-ите ми :rofl: какви ли не jrocker-и са виждали, така че тези им се струват по-нормални засрамен
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by genie Сря Юли 01, 2009 5:36 pm

@Megera - йеее,знаех си,че и тук ще се намери YunJae фен...сигурно голям флууд ще падне ако пусна темичка за тях...и уол-а ти е супер сладък...

ооох,не че и това не е флуд де...


още няколко факта:
Наскоро Дже все първо място в анкетата "Принц" направена в Япония.Той е спечелил с 30% от гласовете...
и бам!
кой е това? :lol:

Факти - Page 2 20090202jaejoongbaby5
сладурско
genie
genie
Admin

Брой мнения : 523
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by avrora Сря Юли 01, 2009 7:31 pm

aуу какво бебче сладурско засрамен
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Чет Юли 02, 2009 1:22 pm

аха голям симпатяга^^
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Changmin_LuVeR Вто Юли 14, 2009 8:38 am

Изобщо не прилича на най-възрастния в групата Shocked
Changmin_LuVeR
Changmin_LuVeR

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Вто Юли 14, 2009 12:22 pm

нали и аз тва викам^^

а бтв сънувах, че отивам на едно парти с него ( и със ми съучениците ми, и баща ми,и баба ми Факти - Page 2 855575 ; те и останалите бяха де xD) и като ми писна от всички, отидох и се чучнах при тях(помня, че легнах в краката на Мики in love ) и го питам Макс къде е, той ми отговаря, че играел боулинг ( а допреди 2 минути беше там О_О ). И така един по един се изнесоха и партито свърши, и аз се изнасям, при което JJ идва до мен и ме хваща за ръка и така излизаме и съучениците ми почват да ни крещят нещо, да свирят и да пляскат, все едно сме тръгнали да се женим...ахх най- хубавият сън от доста време насам in love2 ...и беше толкова истинско Не!
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Ishikawa_Natsumi Сря Юли 15, 2009 10:09 pm

"-Не харесва бъркотията , ако види нещо такова веднага ще отиде да почисти и да сложи всичко в ред."

имам чувството че живея с Jaejoong...същия е като сестра ми xD
Ishikawa_Natsumi
Ishikawa_Natsumi

Брой мнения : 309
Местожителство : Pln^

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Чет Юли 16, 2009 10:33 am

хах, да имам чувството, че майка ми би го осиновила на драго сърце, и без тва се оплаква, че съм много разхвърляна плезене1 , а то не е така Факти - Page 2 69866
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by urawa_reds Нед Юли 19, 2009 10:28 am

jj...никой освен yami и ира не знаят какви разкази писа с tvxq(особено с jj и yunho...),но щом си помисля за jj...имам чуството,че го познавам...а и в главата ми постоянно плуват мисли с hero...ах какъв сладур...а моето семейство нещо не възприемат колко са готини dbsk...i dont know... Question

Админ:пиши на кирилица Razz
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Aireen Нед Юли 19, 2009 11:11 am

хаха, така е, адски са ти историите, още чакам да прочета някоя Very Happy Very Happy ...що се отнася до мислите, знам какво е...в учбно време, щом седнех да уча, веднаха се появяваще един огромен надпис Hero Jaejoong на бюрото ми...така учех...офф по дяволите, защо е толкова хубав?!?! а допреди няколко месеца не го йаресвах хич...

П.П. ти, пък, що им казваш, слушай си ги, без те да знаят-нали ги знаеш родителите какви са - нищо не одобряват(не, че разбират, ама..)...вече 4 година тече откакто слушам азиатска музика и нашите още не са разбрали или поне аз така си мисля) така ми е по- добре, нямам нужда от тяхното одобрение...
Aireen
Aireen
Admin

Брой мнения : 1749
Местожителство : Shrewsbury, UK

http://dbsk-bg.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Neya Нед Юли 19, 2009 11:47 am

Момичета, сега ще напиша нещо, само да не се разсърдите, но е за добро.
Слушайте музика, харесвайте изпълнителите, но не забравяйте едно - това, което виждате е един много добър продукт, който е направен така, за да се продава. Особено азиатците изпипват нещата до крайност. JJ има невероятен външен вид, макар и само за хора, свикнали с азиатските стандарти за красота (на хората около мен той изглежда като момиче или гей Shocked ), но поведение и държание - всичко е донякъде и поза. И той си има сигурно трески за дялане...
Досега не съм чула никакви лоши новини покрай момчетата, с изключение на някое и друго сбутване по летищата с фенове, просто компанията, която ги държи, умело обрисува съвършения им вид, за да ги направи това, което са - идоли. Не отричам, че са прекрасни изпълнители и големи професионалисти, но и те са хора, макар и такива, които сигурно следват желязна дисциплина. В това отношение наистина не им завиждам.
Та идеята ми е - идеални хора няма, колкото и да се опитват ни ги представят като такива Smile)). Талантливи, красиви, дисциплинирани - да, но идеални - тц!Не!
Neya
Neya
Уважаван

Брой мнения : 32

http://tvxqsklad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by urawa_reds Пон Юли 20, 2009 11:18 am

съгласна съм до някъде...гледала съм доста техни клипове,но в предаванията,концертите,сериалите те играят роля,а друг път съм виждала какви са в действителност(макар че не съм много сигурна дали е истина...)от любителски кадри!смятам че те са против тютюнопушенето,но видях клип където hero пуши Shocked аз се изненадах...
сетих се за няколко факта:когато е съсредоточен,hero си отваря леко устата...(ох...)когато спи той прави страннни физиономии(какво ли сънува...)облизва често устните си...
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Megera Вто Юли 28, 2009 2:58 pm

Ммм, така си е, какви ги представят, а какви са те в действителност... обаче кофтито в случая е, че точно тези неща, които ги правят несъвършенни поне при мен действат обратно - карат ме да ги харесвам повече.

А Чеджун пък точно е минал покрай съвършенството. xD Сам си е признавал, че пуши, пие (The DUI incident, anyone?) и тн. А на моменти направо си ме плаши, още си спомням как говореше на едно 12 годишно момиченце в радиопредаването на Табло от миналата година. Ако бях аз сигурно щях да се разплача... или да му затворя телефона на втората минута. :lol: Наскоро също бях гледала и една фенкамера... бяха го засекли в един супер и 2 фенки май за автограф го питаха. Не знам какво им каза, но не изглеждаше особено приветлив. Аз лично не бих го доближила най-вероятно ако го видя на улицата. :lol:

Те тези неща са очевидни и човек да се зарови малко из интернет, може да добие някаква представа, как стоят нещата в действителност. Въпроса е, че дори и да се знаят, много хора си затварят очите пред тях.
Megera
Megera

Брой мнения : 25
Местожителство : Seoul, SK

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by urawa_reds Вто Юли 28, 2009 5:36 pm

да...сигурна съм че и те не са света вода ненапита...всички си имаме недостатъци и аз смятам че те до една степен ни различават...но хубавото е че имаме и плюсове(например един е добар в спорта,а друг-в рисуването...)
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by jaelover Пет Сеп 04, 2009 12:31 pm

здравейтеее Very Happy попринцип си падам фенка на jae и съм напълно сагласдна със всички мнения.относно тва че не е мн преветлив като го срещнеш на улицата ми да така е обаче това си е съвсем нормално смисал имат толкова мн луди фенове които какво ли неправят за да говорят с тях даже е имало случай когато фенки са влизали във дома им в тяхно присъствие...и аз да бях щях да поискам като изляза на улицата да сам като другите Smile а като цяло мн са зарадвах че вече си имаме и бг форум за тях, крайно време беше сички фенчита да са саберем Very Happy Very Happy та относно jae мога да кажа само суууупер cool and eye candy
jaelover
jaelover

Брой мнения : 36
Местожителство : targovi6te

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by tit4eto Съб Сеп 05, 2009 2:50 pm

Съгласна съм...А относно грубото отношение..Хехи...и нас да ни преследват 24/7 и ние ще вземем да се репчим,мисля? Very Happy:D
Ам,и аз доста пъти съм се питала...ам,'а те дали наистина са толкова "перфектни"? какви ли са техните недостатъци?' .. но в крайна сметка..ние няма как да разберем xD Както каза Neya ,ние виждаме и "следим" тяхното сценично поведение,образи които са създадени за нас,но едва ли са искински ... и до колкото им е позволено малко свобода.. ам,не мисля че това ни стига за да ги опознаем.. което си е жалко.. но... и те едва ли искат феновете им да знаят всичко за тях ;D
tit4eto
tit4eto

Брой мнения : 21

http://bon4e.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by павлина Пон Сеп 07, 2009 10:12 pm

Neya написа:Момичета, сега ще напиша нещо, само да не се разсърдите, но е за добро.
Слушайте музика, харесвайте изпълнителите, но не забравяйте едно - това, което виждате е един много добър продукт, който е направен така, за да се продава. Особено азиатците изпипват нещата до крайност. JJ има невероятен външен вид, макар и само за хора, свикнали с азиатските стандарти за красота (на хората около мен той изглежда като момиче или гей Shocked ), но поведение и държание - всичко е донякъде и поза. И той си има сигурно трески за дялане...
Досега не съм чула никакви лоши новини покрай момчетата, с изключение на някое и друго сбутване по летищата с фенове, просто компанията, която ги държи, умело обрисува съвършения им вид, за да ги направи това, което са - идоли. Не отричам, че са прекрасни изпълнители и големи професионалисти, но и те са хора, макар и такива, които сигурно следват желязна дисциплина. В това отношение наистина не им завиждам.
Та идеята ми е - идеални хора няма, колкото и да се опитват ни ги представят като такива Smile)). Талантливи, красиви, дисциплинирани - да, но идеални - тц!Не!
дам така е ,и аз ги харесвам но всичко това са операции , диети и химии, единственото естествено нещо е гласът. Яко е да имаме такива симпятяги наоколо ,но това е просто изображението ,което ще осигури на фирмата пари и фенове...жалко но истина =3
павлина
павлина

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by urawa_reds Вто Сеп 22, 2009 5:16 pm

ъ...гласа...да той е истински...а татко смяа че на концертите те пеят на плейбек(т.е. предварително е записана песента,а на концертите само си отварят устите за да изглежда че пеят)...така че и това е вариянт...и мадона пее фалшиво,но записите и преработването на гласа...но...нз...на мен ми се струва че понякога пеят наживо,а друг път не...
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by павлина Вто Сеп 22, 2009 5:46 pm

да ве и аз забелязах ,че пеят на живо про принцип особено 2PM пеят прекрасно едно към едно със записите ,обаче миналата седмица гледах последният мюзик кор , той беше смесено мюзик кор и някакъв вид награди или нещо такова, и повечето бяха на плей бек и само на някакви фрази си показваха гласът...обаче техниката беше егаси скапаната, микрофоните половината не работеха е как де ни са плей бек? мъжете пееха ама момичетата повече бяха на плей бек... Факти - Page 2 309316
павлина
павлина

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by urawa_reds Сря Сеп 23, 2009 3:41 pm

е за да не се изложат какво очакваш...мн е распространен трика с плейбека...и понякога се налага за да не се окендзаш здравата...спамя...опс...
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Факти - Page 2 Empty Re: Факти

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите