고주원 / Ko Joo Won (Go Joo Won)

Предишната тема Следващата тема Go down

고주원 / Ko Joo Won (Go Joo Won)

Писане by urawa_reds on Пет Мар 19, 2010 1:21 am

고주원 / Ko Joo Won (Go Joo Won)


Name: 고주원 / Ko Joo Won (Go Joo Won)
Real Name: Go Young Chul
Birthdate: October 16, 1981
Height: 183 cm
Weight: 72 kg
Speciality: Taekwondo, Hapkido
Education: Seogang University


TV Shows

My Woman (MBC, 2008)
The King and I (SBS, 2007)
Famous Princesses (KBS2, 2006)
The Bizarre Bunch (KBS, 2005)
Resurrection (KBS, 2005)

Movies

Brother (2003)
avatar
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото


 
Permissions in this forum:
Не Можете да отговаряте на темите