DBSK Bulgaria Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

5 posters

Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by urawa_reds Съб Мар 20, 2010 12:53 am

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers
актьори
Koo Hye Sun as Geum Jan Di aka Makino Tsukushi

F4

Lee Min Ho as Goo Joon Pyo aka Domyoji Tsukasa
Kim Hyun Joong as Yoon Ji Hoo aka Hanazawa Rui
Kim Bum as So Yi Jung aka Nishikado Sojiro
Kim Joon as Song Woo Bin aka Mimasaka Akira

Title: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers
Also known as: Boys Over Flowers
Chinese Title : 花样男子
Japanese Title : 花より男子 / Hana Yori Dango
Genre: Romance, comedy
Episodes: 25
Broadcast network: KBS2
Broadcast period: 2009-Jan-05 to 2009-Mar-31
Air time: Monday & Tuesday 21:55

Awards

- 2009 14th Asian Television Awards: Nominated for Best Drama Series, Best Drama Performance by an Actor (Lee Min Ho), Best Drama Performance by an Actress (Koo Hye Sun)
- 2009 Seoul International Drama Awards: Most Popular Actor (Kim Hyun Joong)
- 2009 45th Baeksang Awards: Best New TV Actor (Lee Min Ho)
- 2009 45th Baeksang Awards: Most Popular TV Actor (Kim Hyun Joong)

Synopsis

Jan Di is an average girl whose family owns a dry cleaning store located near the luxurious and well known Shin Hwa College. Jan Di meets the four richest and most spoiled boys known as the F4. After saving a boy from jumping off the roof of Shinhwa High School, she is admitted into the school on a swimming scholarship. Jan Di tries to avoid confrontation with the F4 at all cost because she knows what happens to those that stand against them. However, when Jan Di’s friend, Oh Min Ji, accidentally gets ice cream on the leader of the F4’s shoes, she’s forced to declare war on the leader of the F4, Goo Joon Pyo.

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers B181176204
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by VeSsiNceT0 Съб Мар 20, 2010 11:52 am

оу,Нас изпревари ме тия дни мислех да направя такава темичка ....няма как да пропусна да пиша тукк....какво да кажа това е любимият ми сериал в списъка си е номер едно Very Happy ,наистина това беше първото азиатско нещо дет съм гледала и благодарение на него се запалих по Кореа и постепенно по Азия,азиатската култура, като цяло...актьорите ,който са подбрали ,начина по ,който играят ролите си самият сюжет,ох нз лично мнение ,ама убожавам го тоя сериал ,а и мисля ,че корейската версия е много по-добра от японската ,фенка съм и на Огури Щун ,ама Ли Мин О просто няма равен ❤
VeSsiNceT0
VeSsiNceT0

Брой мнения : 656

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by Yamashita Съб Мар 20, 2010 12:00 pm

още седя на 17-ти епизод.....
Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by urawa_reds Съб Мар 20, 2010 4:13 pm

нали знаете че f4 са китайска певческа група...
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by avrora Съб Мар 20, 2010 10:39 pm

хаха Веси, аз още седя на 8 епизод 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers 417963 ами принципно ми харесват и актьорите, и играта им е мн добра, ама самия сюжет пък ме дразни... всъщност 3 неща мн ме дразнят, затова няма да го гледам Very Happy
1. Jan Di - тя, извинявам се много, нишо лично, ама е голяма патка... толкова пък да не знае какво иска и да не може да реши кое момче й харесва повече, че нямам думи.. Rolling Eyes и той милия Jun Pyo какво ли не прави да й угоди, а тя все тича по...на Ji Hoo... пфф, без коментар silent
2. Ji Hoo - №2 който не знае какво иска... първо ми се лепнал за оная манекенката, а после айде веднага Jan di.. и то като знае мн добре , че Jun Pyo я харесва... така ме издразни когато я целуна там на плажа, че ми идеше и на мен да му фрасна един, бива ли така.. bam ии принципно тоя тип красивия божествен мълчалив свирещ на цигулка принц от приказките не ми допада особено Rolling Eyes
3. еми не мога да гледам как две момчета, които от малки са били така добри приятели и т.н. се карат за някаква патка... това ми е много тъпо..scratch
ама иначе има и забавни моменти Very Happy

edit: ама че рецензия му написах, нещо ми е дошло вдъхновението king
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by Yamashita Съб Мар 20, 2010 10:47 pm

urawa_reds написа:нали знаете че f4 са китайска певческа група...
там не се говори за певческа група насе....просто известните в даскало по името f4
Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by VeSsiNceT0 Нед Мар 21, 2010 1:09 am

Е ,то момичето в началото малко неориентирано ,да..ама все пак ако от началото си знаеше какво иска нямаше смисъл сериал да има а и нали знаеш в сериалите и филмите глваните актриси./акьори винаги се влюбват в неподходящи и към края вече така да се каже се осъзнават,ориентират и намират правилния път Very Happy ..Джи Хо и мен в началото мнооого ме дразнеше ,защото само се лепи на Джан Ди,то даже и самият акьор ме дразнеше обаче към края вече си стана пич и сега си ми харесва Very Happy ,а за красивия,мълчалив принц и аз такива не ги харесвам така да се каже по- bad boys харесвам аз ,емоция,динамика да има и по третата причина за приятелите от детство ми то да ти кажа и в живота става така ,само че по -често две момичета се карат заради момче(което е мн глупаво спред мен)..та това е и от мен пак няма да пропусна да кажа сериалчето много ми хареса в началото като ми казаха да го гледам малко скептично погледнах и си викам какво корейци да бе да не ми се гледа ,но ето ме сега тук във форума луда по азиатците ,по Кореа ,по Япония и всичко друго що е с дръпнати очи Very Happy ❤
VeSsiNceT0
VeSsiNceT0

Брой мнения : 656

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by urawa_reds Нед Мар 21, 2010 5:12 pm

лол....но има така група....хиххиих.... Embarassed
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by avrora Пон Мар 22, 2010 10:19 pm

ами може и към края да им идва акъла в главата и на двамката(Ji Hoo и Jan di), аз нали споменах, че съм на 8 ипизод 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers 417963 всъшност доста хора казват, че покрай тоя сериал са се запалили по азиатци и т.н. та и аз затова реших да го погледам, да видя за какво става въпрос 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers 8233
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by VeSsiNceT0 Вто Мар 23, 2010 12:35 pm

даа ти може би затова си правиш такива изводи,има време наистина им идва акъла ..ще видиш,да и аз ,както споменах съм една от запаленте по Азия благодарение на сериалчето ,а от 8 нататък става още по-инт Wink 12 епизод мен ми е любимия Razz
VeSsiNceT0
VeSsiNceT0

Брой мнения : 656

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by urawa_reds Нед Мар 28, 2010 8:35 pm

о...щом е добър може и да погледна сериала....лол....
urawa_reds
urawa_reds
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 3164
Местожителство : edmonton,ab,canada

http://bgkpopmusicnews.sosblog.com/Aeia-b1.htm

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by purple_line Нед Мар 13, 2011 1:36 pm

най-добрата драма която съм гледала.
като изключим обаче незнаещата кого иска Jandi всичко беше супер.... от тая драма си харесах Lee Minho...и HyunJoong ^^
purple_line
purple_line
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 878
Местожителство : VT

http://www.twitter.com/kpop_stuff

Върнете се в началото Go down

꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers Empty Re: 꽃보다 남자 / Kgotboda Namja / Boys Before Flowers

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите