DBSK Bulgaria Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__SHINee__

+13
JungAh
Ishikawa_Michiyo
Ishikawa_Natsumi
Kathie
VeSsiNceT0
Yamashita
urawa_reds
genie
Dark_Angel
avrora
YuNho_LuvЭr
Aireen
sa6eto_
17 posters

Страница 3 от 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by Yamashita Съб Окт 17, 2009 12:47 pm

Yamashita
Yamashita
Admin

Брой мнения : 1453
Местожителство : Varna,BG

https://dbsk-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by genie Съб Окт 17, 2009 7:31 pm

такам...чак сега ми остана време...
как да започна? fantastiс, fanаtstic, elastic, elаstic :lol: Божее, колко са секси! До сега винаги са били едни такива цветни, нече имам проблуми с това...но концепт-а им е страхотен...ах тези пера,аааах... искам да кажа едно гоолямоо благодаря на стилистите им! великолепни саа! сърце сичко е изпипано до последния детайл...и сега за хореографията.ооох,само чувам мнения от сорта на,че е прекалено лесна...дрънции...тя може да не е супер детайлна, но е изключително изморяваща...само скачат,въртят се...браво за страхотния лайф, между другото...
айде по възрастта
οnew...не! ненене...миличък, какво направиха с косата ти? по време па промоутвънето на джулиет косата му беше най-яка от всички в шайни, а сега е като гръмнат бойлер в тръстика...а имам чувството,че той е на най-заден план...най-малко кадри в близък план с него,ама просто така смятам,не че ъм ги броила...
чонгхюн...дааам, това е човекът на сезона в шайни...ми че то половината клип е чонгхюн!централно място в хореографията, определено се отличава с прическата и съм 100% сигурно,че той е с най-много кадри в близък план..като цяло прическата му е страхотна не намирам никаква прилика с тази на че в "О"...грр, тъпи хора...
key...that's my man, baby! значии кво да кажа, обожавах го с руса коса, но тогава повече спадаше към the cute guys, а сега си е една секси дива...мухаха...и грима му, нищо, че е малко силен, пак му отивааа сърце неговият концепт най-се връзва с клипа...един такъв девилски :lol: радвам се, че рапира, ама можеше и малко повече вокали бре Rolling Eyes нищо, нищо, няма да се оплаквам :lol:
мино...you're sexy moth*r f*cker! оооох,нямам думи просто! той винаги си е бил секси, може би само в нуна-та нещо не му се получи, амаа... просто тай опашка, аргхх! а в лайф-а с микрофона в неговата рап част сърце великооо!
темин...urin magnae has grown uuup! даам, дори той е секси...не, че съм се съмнявала в неговата сексапилност, но тя вече наистина е наяве! обаче не разбирам защо винаги той е заобиколен от бубитее! горкичкият, както ги мрази, сигурно не му е мн комфортно...или просто е вид шега не екипа им Rolling Eyes
genie
genie
Admin

Брой мнения : 523
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by genie Съб Окт 17, 2009 7:34 pm

аааа,не! това си заслужава нов пост! shinee са новият фон на allkpop in love in love in love
genie
genie
Admin

Брой мнения : 523
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by avrora Съб Окт 17, 2009 7:50 pm

мерси за линка Very Happy клипчето е супер наистина MONEY in love a jonghyun е просто извън всякакъв коментар... толкова е готин и секси и и и... in love in love crazy in love

btw гръмнат бойлер в тръстика :rofl:
avrora
avrora
DBSK Mega Fan

Брой мнения : 471

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by VeSsiNceT0 Съб Окт 17, 2009 10:30 pm

wow Genie цяло романче си изписала :lol: :lol: ,но какво пък заслужава си все пак това са Shinee клипа наистина мога да кажа ,че е перфектен още от тиизъра се влюбих днес сиг. над 10 пъти изгледах клипчето .....всичко абсолютно всичко е на ниво .. и нз за кой път казвам jonghyun тоя човек уби ме направо всякак си е хубав ама русото леле мн му отива до сега не го бях виждала с такава коса и направо в джаза ме хвърли Very Happy ... ауу и с тия вафличкии какъв ми е рошавичък ми мн е хубавичък Smile :lol:
VeSsiNceT0
VeSsiNceT0

Брой мнения : 656

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by genie Съб Окт 17, 2009 10:54 pm

хаха...прнзипно това ми сатна навик от суумпи...не че пиша там,но когато някой почне...постовете им са два пъти по-дълги Rolling Eyes
иначее аз сутринта станах по-рано,за да мога преди да отида на кусовете ми да изгледам поне 5 пъти клипа и от както съм се прибрала вкъщи в 17 часа все щое не съм спряла клипа в плейъра ми,нищо че той се седи минимайз-нът.. Rolling Eyes тежък случай,знам :lol:
genie
genie
Admin

Брой мнения : 523
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by VeSsiNceT0 Съб Окт 17, 2009 11:45 pm

:lol: :lol: :lol: аз също запалих мойте фр по песничката.. аз по принцип като чуя една песен и мн рядко тя да ми хареса от пръв път ..е песента беше една от тезии наистина още при първото слушане си казах еее върха е, а рядко ми се случва :lol: :lol:
VeSsiNceT0
VeSsiNceT0

Брой мнения : 656

Върнете се в началото Go down

__SHINee__ - Page 3 Empty Re: __SHINee__

Писане by genie Нед Окт 18, 2009 11:11 am

the best of the best